Dom Aktualności

Gratulujemy otwarcia Shanghai Nepcon 2019, jednej z największych wizytówek branży SMT / EMS

Orzecznictwo
dobra jakość Elektronika X Ray Machine na sprzedaż
dobra jakość Elektronika X Ray Machine na sprzedaż
Opinie klientów
Stabilna jakość produktu, solidny partner kooperacyjny

—— Pan Smith

Technologia Unicomp jest naprawdę imponująca.

—— Selvam N

Jesteś dobrym i niezawodnym dostawcą jeszcze raz dzięki

—— Pan Merlin Euphemia

Opinie, które otrzymaliśmy od zakupionej jednostki, są jak dotąd bardzo dobre. Klient jest szczęśliwy.

—— Panie Nicholas

Profesjonalny zespół serwisowy Przez całe życie bezpłatne oprogramowanie aktualizujące Terminowe wsparcie techniczne

—— Pani Rein

Odwiedziliśmy Unicomp. To duże przedsiębiorstwo w Chinach. A ich inżynierowie są tak profesjonalni.

—— Pan Okan

Zaplanowane połączenia i wizyty w miejscu instalacji, debugowania i usług szkoleniowych

—— Pani Yulia

Dobra robota na maszynie rentgenowskiej!

—— Qusaay Albayati

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Gratulujemy otwarcia Shanghai Nepcon 2019, jednej z największych wizytówek branży SMT / EMS

Gratulujemy otwarcia Shanghai Nepcon 2019, jednej z największych wizytówek branży SMT / EMS

Shanghai Nepcon 2019, odbywający się w World Expo Exhibition & Convention Centre od 24 kwietnia do 26 kwietnia , renomowana platforma wystawienniczo-handlowa, która koncentruje się na SMT (technologia montażu powierzchniowego) , EMA (automatyzacja produkcji elektroniki) i SMT X-Ray technologia inspekcji . Wydarzenie prezentuje wystawców ponad 500 znanych marek z różnych krajów w dziedzinie produkcji elektroniki, innowacyjnych technologii, materiałów i rozwiązań. Odwiedzający będą mieli okazję uzyskać kompleksowy przegląd łańcucha procesów produkcyjnych, odwiedzić fora techniczne i seminaria na miejscu oraz porozmawiać z wiodącymi ekspertami branżowymi. Unicomp szczerze życzy udanego Nepcon China 2019, nawet Unicomp nie uczestniczy w tym czasie.

Wystawa obejmuje takie obszary jak montaż powierzchniowy, materiały elektroniczne, technologię kontroli rentgenowskiej i elektroniczną automatyzację produkcji. Prowadzi również kilka profesjonalnych szczytów i forów, w tym seminarium SMTA South China High-Tech Technology, Digital Future, NEPCON i Smart Factory. Seminaria tematyczne, elektroniczny salon wymiany nowych technologii 3C i inne profesjonalne fora.

Unicomp Technology CO., LTD , jest wiodącym producentem technologii rentgenowskiej i inteligentnym producentem promieni rentgenowskich od 2002 roku. Obecnie mamy trzy fabryki w Chinach, siedziba główna znajduje się w mieście Wuxi z fabryką o powierzchni ponad 40 000 m2, która produkuje głównie X- ray dla przemysłu elektronicznego i bezpieczeństwa, nasz zakład w Shenzhen (8000 m2) produkuje promieniowanie rentgenowskie dla przemysłu baterii litowych (zarówno Panasonic, jak i Sony są naszym klientem), nasza fabryka Chongqing produkuje promieniowanie rentgenowskie NDT do odlewania części.

Większość naszego zespołu liderów składała się z naszego prezesa, pana Liujuna (zwariowanego technika), naszego GM, a inni współpracownicy pracowali w światowej klasy firmach SMT / PCBA przez wiele lat z bogatym doświadczeniem w branży EMS, więc dobrze znamy X- Produkty Ray, których wymaga firma EMS.

Zapraszamy do kontaktu z Unicomp, gdy pojawi się jakiekolwiek zapotrzebowanie na SMT X-Ray, więcej o Unicomp X-Ray, odwiedź www.unicompxray.com lub napisz do marketing@unicomp.cn, dzięki!

Pub Czas : 2019-04-24 18:04:19 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Unicomp Technology

Osoba kontaktowa: Mr. James Lee

Tel: 86-755-8527-1589

Faks: +86-755-2665-0296

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)