Dom Aktualności

Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?

Orzecznictwo
Chiny Unicomp Technology Certyfikaty
Chiny Unicomp Technology Certyfikaty
Opinie klientów
Stabilna jakość produktu, solidny partner kooperacyjny

—— Pan Smith

Technologia Unicomp jest naprawdę imponująca.

—— Selvam N

Jesteś dobrym i niezawodnym dostawcą jeszcze raz dzięki

—— Pan Merlin Euphemia

Opinie, które otrzymaliśmy od zakupionej jednostki, są jak dotąd bardzo dobre. Klient jest szczęśliwy.

—— Panie Nicholas

Profesjonalny zespół serwisowy Przez całe życie bezpłatne oprogramowanie aktualizujące Terminowe wsparcie techniczne

—— Pani Rein

Odwiedziliśmy Unicomp. To duże przedsiębiorstwo w Chinach. A ich inżynierowie są tak profesjonalni.

—— Pan Okan

Zaplanowane połączenia i wizyty w miejscu instalacji, debugowania i usług szkoleniowych

—— Pani Yulia

Dobra robota na maszynie rentgenowskiej!

—— Qusaay Albayati

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?
najnowsze wiadomości o firmie Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?

Sprzęt do wykrywania promieni rentgenowskichjest obecnie głównym rynkiem produktów nieniszczących urządzeń testujących, w porównaniu z tradycyjną inspekcją wizualną i inspekcją wizualną AOI, ma cechy bardziej przezroczystej, bardziej dogłębnej, nie tylko może wykryć wady wewnątrz produktu, ale także może zapisz obrazy defektów, spójny produkt dla wielu, ale typów produktów, wywołując program CNC, aby zakończyć wykrywanie całej tablicy.Jak pokazano na poniższym obrazku, po ułożeniu każdego produktu zgodnie z macierzą, robione jest zdjęcie każdego węzła przez Skanowanie poziome lub podłużne CNC, które może znacznie skrócić czas wykrywania i ma ogromne znaczenie dla wykrywania dużych ilości w trybie off-line.

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?  0

W wielu przypadkach offline X-Ray sprzęt do wykrywania ma wyższą wydajność kosztową w porównaniu z internetowym X-Ray wykrywanie.ObecnieAX8200urządzenie jest promowane głównie przez UNICOMP, który może spełniać wymaganiawiększości klientów.Zarówno automatyczne wykrywanie CNC, jak i cena toatrakcja.

najnowsze wiadomości o firmie Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?  1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?  2

 

 

bWracając do tematu, jakie produkty wykrywa sprzęt do kontroli rentgenowskiej?

W zakresie wykrywania elementów elektronicznych, takich jak chipy scalone, diody LED, spawanie BGA, półprzewodniki, IGBT, panele LCD, obwody drukowane, ceramika i inne produkty, ale nie wszystkie produkty można wykryć, na przykład metale ciężkie o dużej gęstości lub szczególnie także ogólnie grube produkty nad3 mm części metalowych, zwykłe promieniowanie rentgenowskie jest stosunkowo trudne do penetracji, dlatego stosuje się źródło promieniowania rentgenowskiego o wysokim napięciu.Obecnie napięcie źródła promienia wynosząceTechnologia Unicompjest ogólnie skoncentrowany w 90 KVdo 450 KV.

 

Podsumowując, A = M * N (A to konkretna liczba, M to gęstość, a N to grubość).Krótko mówiąc, przy założeniu, że A pozostaje niezmienione, to, czy można osiągnąć wykrywanie penetracji, zależy od wartości M i N. Im wyższa jest gęstość M, tym grubość N będzie się zmniejszać;w przeciwnym razie, im mniejsza gęstość M, tym wykrywalna grubość może zostać wzmocniona.

 

 

najnowsze wiadomości o firmie Jakie produkty można badać za pomocą promieniowania rentgenowskiego? Jakie są cechy rentgenowskie?  3

 

 

Aby dowiedzieć się więcej o Technologia Unicomp,prosimy o kontakt nas na e-mail: marketing@unicomp.cn lub odwiedź naszą stronie internetowej:www.unicompxray.com.Dziękuję Ci!

Pub Czas : 2021-04-20 15:02:01 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Unicomp Technology

Osoba kontaktowa: Mr. James Lee

Tel: +86-13502802495

Faks: +86-755-2665-0296

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)